info@boltmetal.com   0 224 532 16 75

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren, kaliteyi ve doğru hizmet anlayınışını ön planda tutan ve müşteri isteklerini kendine görev edinmiş olup faaliyete geçmiştir...

Firmamız ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla; kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğüne aday, Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşları arasında olmayı amaçlar.

Biz, doğruluk ve güvenilirliğe, üretim kalitemizi geliştirmeye, takım çalışmasına ve sürekliliğe inanıyor; kaliteyi kontrol etmeyi değil kaliteyi üretmeyi amaçlıyoruz.

Paslanmaz malzeme tedariği ve teknik bilgi konusunda BOLT METAL eğitimli, genç, dinamik AR-GE ve satış kadrosu ile siz müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duyar.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, uygun fiyatlı kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmak; markamızın saygınlığını ve değerini artırmak.

Misyonumuz

İleri teknikleri ve son teknolojileri kullanarak, Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; pazarda kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle bir marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik avantajımızla sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.